ציוד כיבוי אש  אמור לכסות את כל הציוד המשמש כבאי  לכיבוי שריפות, כולל זיווגים, צינור, צינור סלילים, צגים, חרירים, אוהדי PPV ומפוחים ונגררים.

 צינור אש זיווגים הם מתכת חתיכות על סוף הזרנוקים כדי לחבר אותו לצינור כיבוי מכשירי חשמל נוסף או צינור לכיבוי אש. הוא עשוי בעיקר מפלדה, פליז, נירוסטה או אלומיניום. כבאי צימוד בא בסגנונות רבים ושונים, והם חתיכה חיונית של ציוד כיבוי אש

שמיכות כבאות לאפשר התערבות מהירה כיבוי אש כדי למנוע התלקחות כוללת והפצה של המכונית באש. מטרת שמיכת האש הגדולה היא להחניק את האש על ידי מניעתו של חמצן. זה מאפשר התערבות מהירה על מנת למנוע התלקחות והתפשטות של האש לכלי רכב אחרים, עד הגיע של לוחמי אש.

צינור כיבוי הוא צינור בלחץ גבוה בשימוש על ידי כבאים לשאת מים או קצף לכיבוי אש. ציוד כיבוי אש שיכולה להיות מחובר לכבאית או רז כיבוי אש, כאשר בחוץ או ברז בניין או מערכת אינסטלציה כאשר משתמש בו בבית.

סלילי צינור לכיבוי אש לתעשיית הכבאות צריכים לעשות שימוש יעיל של חלל רכב, כמו גם אספקת ציוד מהיר התקפת אש לחימה ולהרים את הצינור ללא ניקוז, לערום, או גרירה. סלילי הכבאות באים בכל הגדלים והיכולות.

חרירי אש הם אחת היצירות המנוצלים ביותר של ציוד כיבוי אש. חרירי כבאות יכולים לספק זרם בלתי פוסק או לאפשר לכבאים כדי לבחור את קצב הזרימה המתאים ביותר ולחץ הפעלה.

אוורור לחץ חיובי (PPV) מאווררים ומפוחים הם יחידות קלות, עצמאיות וניידים באופן מלא ציוד כיבוי אש. אוהדי PPV משמשים כדי ליצור לחץ חיובי בתוך מבנה כדי להסיר את האוויר החם, עשן וגזי שריפה אחרים ולהחליף עם אוויר קריר יותר טרי.

טריילרים כיבוי אש בתחנות כיבוי אש ניידים לשריפות תעשייתיות או Wildland גדולים. קדימונים אש הם ציוד כיבוי אש מיועד בעיקר לכוחות כיבוי והצלה פרטיים או מחלקות.

ספרינקלרים

סליחה יש לי רק שאלה!?

 • איזה מערכת ספרינקלרים אני צריך?
  מערכות הספרינקלים הן מאוד יקרות ויש הרבה סוגים ומחירים של מערכות בתחום שהוא לא תמיד שחור ולבן, לכן אני מציע לתת לך או ליועץ בטיחות שלך כמה אופציות במידה ויש לך תוכניות של יועץ כיבוי אש חשוב שתשלח לנו אותם + תמונות של המקום לא יזיק 🙂
 • כמה עולה הזזת ספרינקלרים?

  ***יש לנו מבצע***

  הזזת ספרינקלר עולה החל מ 450 + מע"מ תלוי בכמות העבודה והאם יש כבר מים בצנרות ועוד דבר איתי ואתן לך מחיר
 • האם מותר לבצע הזזת ספרינקלרים?
  כן מותר, הרבה בתים משנים את המיקומים של הספרינקלרים בהתאם לעיצוב הבית או המשרד.
 • מערכות כיבוי אש מומלצות
  מערכות מתזים רטובות | מערכות pre action | מערכות מתזים יבשות | מערכות מתזים להצפה | מערכות כיבוי בקצף

  יש מגוון מערכות כיבוי אש מתקדמות וחכמות ולנו יש את המחירים הכי משתלמים בארץ.

 • באיזה שלב אני נכנס לעיניינים?

  מומלץ להתייעץ איתי כבר בשלב הבנייה – אני יכול לחסוך לך הרבה כסף 

  ?
 • אישור לכיבוי אש

  האם אתה יכול לספק אישור לכיבוי אש? כן!